تهویه ماینینگ دو ظرفیتی

 1. خانه
 2. >
 3. تهویه ماینینگ دو ظرفیتی

« تهویه ماینینگ دو ظرفیتی»

هواساز  ماینر – MC BOX-  E-Series  چهار ظرفیتی :

شرکت صنایع تهویه پارس سعید به پشتوانه ۲۴ سال تجربه در صنعت تهویه ایران، با توجه به نیاز روز به سیستم های خنک کننده و سایلنسر دستگاه های استخراج ارز دیجیتال، با تمرکز کادر مهندسی خود بر روی پلتفرم های موجود این دستگاه ها و بررسی همه جانبه این دسته از محصولات اقدام به طراحی و تولید هواسازها و سیستم سایلنسر اختصاصی ماینر از سال ۱۳۹۷ در ظرفیت های متعدد نمود ه و پیوسته درحال ارتقای محصول خود همپای تغییرات در پلتفرم های ماینر می باشد.

کارخانه صنایع تهویه پارس سعید

MC BOX – E- Series   از جدیدترین محصولات این شرکت با ظرفیت چهار عدد ماینر مناسب برای محیط های اداری و مسکونی میباشد. در این سری از هواسازها به کیت برودتی به صورت اختصاصی پرداخته شده است که اساس کار آن سیستم تبخیری میباشد که با توجه به دیگر سیستم ها نظیر کولرهای گازی به صورت تبریدی ایجاد برودت میکنند از نظر میزان مصرف برق به طور قابل ملاحظه ای دارای برتری میباشند. در این سیستم کیت برودتی در قسمت تحتانی باکس هواساز تعبیه گشته که دستگاه های ماینر در محفظه ی فوقانی باکس قرار داده میشوند. همچین از مزایای دیگر این سری از هواسازها میتوان به مجهز بودن دستگاه به برترین کیت برقی طراحی شده توسط کادر مهندسی برق این شرکت با توجه به نیازحساس دستگاه های ماینر اشاره داشت. شما با تهیه این محصول علاوه بر دراختیار داشتن به روزترین و تخصصی ترین کیت برودتی که سبب به حداقل رسانیدن دمای محیط کاربری دستگاه های ماینر و درنتیجه افزایش چشمگیر میزان سطح پردازش دستگاه های ماینر و کیت برقی متناسب برای دستگاه های ماینر خود میتوانید از کم بودن صدای این سیستم جهت از مدار خارج کردن صدای حاصل از عملکرد دستگاه ها و همچنین صدای حاصله از فن های خنک کننده نیز بهره مند شوید که به همین سبب امکان بهره مندی از دستگاه های ماینر در محیط های مسکونی و اداری با توجه به سایز کوچک این هواساز (۸۶*۷۶*۱۰۱) را نیز به ارمغان می آورد.

 از مزایای این هواساز به نسبت سری های قبل میتوان امکان تعبیه هرنوع پلتفرم موجود در بازار اعم از F1- M3- S9-S11-S17-T2T-T17  – AISIC- AVALON- و سایر پلتفرم های موجود بدون محدودیت نام برد.

کیت برودتی:

اساس این سیستم برودتی بر پایه سیستم تبخیری و همچنین سیستم ایجاد فشار مثبت میباشد بصورتی که از دهانه ورودی دستگاه هوای مکش شده با عبور از پد های سلولزی تعبیه گشته ضمن خنک شدن به سیستم رطوبت گیر انتقال میابند که از ورود هرگونه قطرات آب به داخل محفظه ی قرارگیری ماینرها جلوگیری بعمل شود. همچنین در این مرحله گرد و غبار موجود در هوا نیز ضمن عبور، فیلتر میگردد. در مرحله ی بعد هوای خنک شده جهت دمش و تزریق حجم هوای خنک و خشک پرفشار در عین سرعت جریان کم با توجه به حساسیت دستگاه های ماینر به فن ها منتقل میشوند. هوای سرد به محفظه ی تعبیه شده برای ماینر ها انتقال یافته و گرمای حاصل از عملکرد دستگاه های ماینر را به شدت کاهش داده و با توجه به فشار مثبت ایجاد شده باقی مانده هوای گرم را  از دریچه خروج هوا به بیرون میراند. از مزیت استفاده از سیستم فشار مثبت به نسبت اگزاست و ایجاد فشار منفی میتوان به بهره وری بالاتر سیستم خنک کننده ضمن انتقال حجم هوای سنگین تر به مجموعه اشاره داشت که باعث بالا رفتن هرچه بیشتر بازدهی سیستم سرمایش هواساز میگردد.

سایلنسر ها:

با توجه به صدای بالای ایجاد شده توسط دستگاه های ماینر ضمن عملکردشان استفاده از دستگاه های ماینر عموما برای محیط های خانگی و اداری مقدور نمی گشتند. همچنین در سایر سیستم های خنک کننده با توجه به استفاده از فن ها در محیط علاوه بر صدای دستگاه های ماینر صدای فن های اگزاست نیز به تبعیت به معضل استفاده از این دستگاه ها در محیط های دارای حساسیت صدایی بالا می افزود. به همین جهت MC BOX  در سری جدید خود ضمن برطرف کردن این مهم برای کم کردن صدای این دستگاه ها اقدمات متعددی را اتخاذ کرده است. که در ادامه بدان پرداخته میشود.

در سیستم هواسازهای ماینر MC BOX  از باکس بدنه دو جداره بهره گرفته شده است که جداره های آن مجهز به عایق های صدایی می باشد. همچنین به سبب آنکه فن این هواساز داخل خود این باکس تعبیه گشته صدای حاصل از عملکرد فن های آن نیز با گذر از عایق های صدایی به محیط بیرونی کمتر انتقال میابد. به همین جهت نسل جدید هواساز های ماینر MC BOX  این امکان را به ارمغان می آورد تا استفاده از دستگاه های ماینر حتی درمحیط های مسکونی و اداری نیز به راحتی مقدور گردد و اذیتی متوجه کاربران محیط نگردد. همچینی برای کم تر کردن صدای این دستگاه ها شرکت صنایع تهویه پارس سعید از سیستم کانال اختصاصی مختص این دستگاه ها بهره گرفته است که بصورت فلکسیبل این امکان را فراهم مینماید تا دریچه خروج هوای گرم حاصل از عملکرد دستگاه به راحتی قابل کنترل باشد و حتی بتوان از آن جهت گرم ساختن محیط داخلی نیز استفاده شود. همچنین استفاده از این کانال سبب میگردد تا صدای دستگاه نیز به حداقل تقلیل یابد.

کیت برق:

با توجه به حساسیت برقی بالای دستگاه های استخراج ارز دیجیتال بر آن شدیم تا کیت برقی هواساز دستگاه های ماینر به نحوی طراحی گردند که کاربر را بی نیاز از کابل کشی و استفاده از تجهیزات برقی اضافی نماید. در این کیت از برترین  برندهای تجهیزات الکترونیکی نظیر اشنایدر Schneider آلمان بهره گرفته شده است.

هواساز دستگاه های ماینر MC BOX  دارای کنتاکتور، رطوبت سنج، دماسنج، آمپر سنج و چهار عدد پریز جهت اتصال برق ورودی به دستگاه های ماینر و دو عدد پریز جانبی جهت اتصال لپ تاپ و دیگر متعلقات میباشد. سیستم عملکرد کیت برق هواساز به نحوی است که درصورت بالاتر رفتن سطح رطوبت داخلی هواساز از مرز استاندارد به طور خودکار سیستم آبرسانی به کیت برودتی قطع میگردد تا وضعیت سریعا به حالت استاندارد خود بازگردد. و همچنین در صورت بالاتر رفتن غیر مجاز دمای داخلی سیستم برای آنکه کوچکترین خطری متوجه دستگاه ها نباشد برق دستگاه ها را بصورت اتوماتیک از مدار خارج میکند. همچنین وجود آمپر سنج این امکان را به کاربر میدهد تا به صورت مستمر بر روی میزان آمپراژ مصرفی نظارت کافی را داشته باشد. برق ورودی به هواساز برق شهری ۲۲۰ ولت با ورودی تکفاز میباشد که این محصول را از هر نظر مناسب برای هرگونه محیط های کاربری میسازد.

نکات جانبی MC BOX E- SERIES

باکس هواساز و سایلنسر ماینر از جنس ورق گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای میباشد. همچنین در این محصول از پروفیل های آلومینیوم آنودایز شده بهره گرفته شده است. در محفظه ورودی دستگاه دارای قفل جهت بالاتر بردن امنیت دستگاه های استخراج ارز دیجیتال میباشد. سیستم تامین فشار مثبت توسط دو فن تعبیه میگردد. جهت راه اندازی سیستم هواساز از سوی کاربر تنها اتصال ورودی آب و برق مورد نیاز میباشد که همین امر از مزیت های سری هواساز های MC BOX-E-SERIES  محسوب میگردد.

 

قسمت های تشکیل دهنده دستگاه :

۱-فیلتراسیون صنعتی

۲-سیستم خنک کننده با راندمان بالا آبی

۳- سیستم رطوبت گیر نسبی

۴- میکسینگ باکس هوای تمیز

۵- قفسه بندی جهت استقرار دستگاه ها

۶- محل خروج هوای دستگاه (هوای گرم)

۷- فن اگزاست صنعتی دائم کار مستقیم (بدون فولی تسمه)

۸- عایق کشی برق

۹- فیوز و ترمینال بندی فاز و نول برای هر دستگاه

۱۰- جایگذاری دو پریز به ازای هردستگاه

مزایای استفاده از هواسازهای شرکت صنایع تهویه پارس سعید جهت ماینینگ :

– مصرف برق بسیار پایین نسبت به نمونه های متداول

 –  تقسیم درست آمپراژ جهت استفاده از برق تک فاز

–  استهلاک بسیار پایین سیستم

–  صدای کم به دلیل باکس دو جداره هواساز  و قرار گیری فن داخل باکس

–  عدم آسیب به قطعات الکترونیکی به دلیل فیلترشدن مناسب ذرات هوا

–  تامین دمای ورودی به سیستم درگرم ترین بازه تابستان به میزان ۲۵ درجه سانتیگراد

 -۱۸ ماه گارانتی تمام قطعات سخت افزاری و فن های داخلی

–  فیلترهای قابل شستشو

–  افزایش طول عمر سیستم به سبب برودت بالای تولیدی وهمچنین فیلتراسیون صنعتی

– فن های دائم کار و استفاده از تیم بای پس (Bypass) همراه با دریچه ایرلاک (Air lock)

  – دسترسی آسان به دستگاه های ماینر  همچنین دارای قفل محفظه نگهداری ماینر ها

– دارای کیت برقکاری داخلی همچنین سویتچ های مربوطه)کنتاکتور، آمپرسنج، دماسنج، رطوبت سنج، فیوز جهت تنظیم میزان جریان ورودی به دستگاه های ماینر)

– استفاده از برترین برند های موجود دربازار برق صنعتی مانند  Schneider

– اشغال حداقل فضا و تامین دسترسی مناسب جهت سرویس کاری

– بالاترین دوره زمانی مورد نیاز برای سرویس کاری ادواری (هر شش ماه(

MC BOX –  E-SERIES
نام دستگاه MC BOX – E-SERIES
ظرفیت  چهاردستگاه ماینر- متناسب با انواع پلتفرم های ASIC &AVALON
ابعاد دستگاه ۷۶ عرض – ۸۶ طول – ۱۰۱ ارتفاع
وزن دستگاه  ۸۵کیلوگرم
اساس سیستم برودتی فشار مثبت- سیستم تبخیری
تعداد فن  چهارعدد
فشار استاتیک ۳۰۰ Pa
سرعت جریان ۵ m/s
میزان برق مصرفی به ازای هر دستگاه ۰٫۸ A
میزان آب مصرفی ۸ الی ۱۲ لیتر بر ساعت
میزان کاهش صدا از ۸۲ دسیبل به ۶۰ الی ۶۵ دسیبل
کنتاکتور دارد
فیوز جهت تنظیم جریان ورودی به دستگاه دارد
آمپر سنج دارد
رطوبت سنج دارد
دماسنج دارد
عایق صدایی دارد. دو جداره
برند تجهیزات برقی Schneider
بدنه دو جداره-گالوانیزه – همراه با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای
نوع پروفیل پروفیل آلومینیوم آنودایز شده
قفل محفظه دستگاه های ماینر دارد
طول عمر پد چهار سال در صورت عدم رسوبی بودن آب
دارای ۱۸ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش

همچنین برای اطلاع از مشخصات سایر انواع هواساز های ماینر شامل “هواساز دوظرفیتی” و ” هواساز شش ظرفیتی ” و “هواسازهای با ظرفیت های بالاتر”هواساز ۵۴ظرفیتی”وهوساز ۳۶ ظرفیتی”کافیست تا بر روی نام هر یک کلیک نمایید.

کارخانه صنایع تهویه پارس سعید
درباره شرکت صنایع تهویه پارس سعید بیشتر بدانیم

مجموعه صنایع تهویه پارس سعید در سال ۱۳۷۵ به منظور فعالیت در زمینه محاسبه، طراحی،تولید سیستم های تهویه مطبوع توسط جناب آقای مهندس امیر سعید مالکی تاسیس گردید.و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت  در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین و مهندسین و دانش پژوهان عالی رتبه صنایع تهویه پیموده است

 همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر کشور می باشد.هم اکنون این مجموعه شامل ۸ واحد جداگانه طراحی، تحقیق و توسعه و ساخت، خدمات پشتیبانی، تعمیرات و نگهداری، فروش و ارتباطات با مشتری، کارشناسان فنی و مشاوران،کارشناسان سایت و امور تبلیغات می باشد.افزایش رقابت و انگیزه بقاء بسیاری از سازمانها را بر آن داشته که فعالیتهای خود را بر تولیدات متمرکز کنند. که این امر مستلزم سرمایه گذاری در تحقیقات و ایجاد نوآوری های تکنولوژیک می باشد.انجام تحقیقات و پژوهش ها با هدف حمایت از نو آوری صورت می گیرد

 •  صنایع تهویه پارس سعید در واحد تحقیق و توسعه همواره به دنبال فعالیتهایی از قبیل ارتقاء کیفیت محصول، طراحی محصول جدید،کسب دانش فنی برای تولید و غیره می باشد.مجموعه تهویه پارس سعید با سابقه ۲۳ ساله همواره با داشتن تجهیزات و دستگاه های مدرن و پیشرفته وکادری مجرب و ماهر در زمینه ساخت و طراحی محصولات جدید آماده همکاری با مشتریان گرامی می باشد.بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردی حاکم در دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولید ، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای شرکت صنایع تهویه پارس سعید و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.
 • دارنده دو گواهینامه استاندارد بین المللی ذیل در زمینه تولید انواع مجموعه های سیالاتی و تهویه مطبوع و ساخت تجهیزات کارخانجات تولید و پرورش قارچ خوراکی از شرکتTUV-ICB می باشد.
 •  ISO 9001:2008   استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت
 •  CE  MARKING    استاندارد کیفیت محصول در اروپا
 • دارای تاییدیه مرکز توسعه  مکانیزاسیون جهاد کشاورزی
 • همچنین دارنده لوح تقدیر و تندیس :
 •  همایش یکصد مدیر برتر صنعت و تجارت ایران
 •  کنگره ملی یکصد مدیر برتر ایران
 •  همایش جایزه ی مدیریت ایران
 •  یادبود و سمینار بین المللی مدیریت راهبردی کسب و کار( (MBA) می باشد.
 •  لوح تقدیر از کارآفرینان و پیشکسوتان ضمن گرامیداشت روز اصناف
 •  تندیس حمایت از صنایع در هفته دولت
گواهینامه ها و تندیس ها
کارخانه صنایع تهویه پارس سعید
کارخانه صنایع تهویه پارس سعید
کارخانه صنایع تهویه پارس سعید
کارخانه صنایع نهویه پارس سعید
 • دارنده دو گواهینامه استاندارد بین المللی ذیل در زمینه تولید انواع مجموعه های سیالاتی و تهویه مطبوع و ساخت تجهیزات کارخانجات تولید و پرورش قارچ خوراکی از شرکتTUV-ICB می باشد.
 • ISO 9001:2008   استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت
 • CE  MARKING    استاندارد کیفیت محصول در اروپا
 • دارای تاییدیه مرکز توسعه  مکانیزاسیون جهاد کشاورزی
دارنده لوح تقدیر و تندیس
 • همایش یکصد مدیر برتر صنعت و تجارت ایران
 •  کنگره ملی یکصد مدیر برتر ایران
 •  همایش جایزه ی مدیریت ایران
 •  یادبود و سمینار بین المللی مدیریت راهبردی کسب و کار( MBA) می باشد.
 •  لوح تقدیر از کارآفرینان و پیشکسوتان ضمن گرامیداشت روز اصناف
 •  تندیس حمایت از صنایع در هفته دولت.
کارخانه صنایع نهویه پارس سعید
کارخانه صنایع نهویه پارس سعید
کارخانه صنایع تهویه پارس سعید
کارخانه صنایع تهویه پارس سعید
کارخانه صنایع تهویه پارس سعید
کارخانه صنایع تهویه پارس سعید
فهرست