کولرهای صنعتی ۲۴۰۰۰

 1. خانه
 2. >
 3. کولرهای صنعتی ۲۴۰۰۰

« مشخصات کولرهای صنعتی ۲۴۰۰۰ »

شرکت صنایع تهویه پارس سعید مفتخر است تا با فروش ویژه کولر های صنعتی ۲۴۰۰۰ ضمن ارائه برترین کیفیت پرفروش ترین محصول خود شرایطی را به ارمغان آورد تا بتواند به شمار بیشتری از تولید کنندگان و صنعتگران زحمت کش این سرزمین خدمت رساند.

کارخانه صنایع تهویه پارس سعید

مشخصات کلی :

کولر صنعتی همانطورکه ازنام آن مشخص است برای مصارف صنعتی ازقبیل(کارخانجات ،مجتمع های تجاری  و گلخانه ها و…) توسط این شرکت در سایز ۲۴۰۰۰ به ابعاد (ارتفاع ۲۲۰، طول ۲۰۰، عرض ۸۰) طراحی وتولید شده است. بهترین نوع محاسبه برای هر عدد کولر، فضای ۲۰۰۰ متر مکعب در صورت عدم وجود منبع حرارتی می باشد.

مزایای کولرهای صنعتی :

۱- کم صدا نسبت به قدرت کولر و کولرهای مشابه.

۲- مصرف برق بسیار کم تقریبا” معادل یک چهارم کولرهای مشابه  (به میزان حداکثر ۴/۵ آمپر)

۳- ISO 9001

۴- دارای گواهینامه  CE اروپا

۵- جنس ورق از نوع گالوانیزه

۶- پوشش رنگ از نوع الکترواستاتیک

۷- دارا بودن ۲ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش.

۸- نوع انتقال قدرت کوبله مستقیم می باشد.

۹- استفاده کردن از پد سلولزی در این وسیله به جای پوشال کولر جهت برودت هر چه بیشتر هوا مفید واقع می شود که خود باعث سه مزیت بسیار مهم در آن می گردد :

الف)داشتن سطح تبخیر حداقل۴تا۵ برابر پوشالهای کولربه علت داشتن سطح ناصاف ومواج جهت خنکی و برودت زیاد.

ب)دارای۵ برابردوام بیشتر نسبت به پوشالهای کولرمعمولی یعنی اگر عمر مفید یک پوشال کولرمعمولی ۱ سال محاسبه شود عمر مفید پد سلولزی ۵ سال تخمین زده می شود.

ج) پوشالهای کولر بعد از مدتی به علت آهـک موجود در آب وگرد وغـبار موجـود  در هوا اشباع شده و کـارایی خـود را از دست می دهنـد وخنکی لازم را ندارند و به ناچار تعویض می شوند ولی پـد های سلولزی با گذشت مدت زمانی از استفاده آنها و ایـجاد لایه آهک و گرد وغبار روی سطح آنها به علت ایجاد  سطح تبخیر بیشتر بازده و راندمان بیشتری خواهند داشت.

۱۰- امکان استفاده ازموادخاص درمخزن آب کولرهاازقبیل (مواد ضد عفونی ،مواد خوشبو کننده وحتی مواد برای سمپاشی گیاهان در گلخانه وجود دارد.

۱۱- جابجایی پر قدرت هوا ( ۵ m/s متر بر ثانیه) که باعث میشود جریان هوا به هیچ وجه آزار دهنده نباشد، حتی زمانی که بسیار به پروانه کولر نزدیک باشد.

۱۲-دو نوع موتور ۱/۵ کیلووات ۹۰۰ دور موتوژن با آی پی  ۵۴ سه فازو همچنین موتور تکفاز با آی پی ۶۵ طرح فیشباخ آلمان با قابلیت تنظیم دور میتواند در این دستگاه ها تعبیه گردد .

 قابلیت های اتوماسیون :

* امکان ایجاد  قابلیت های اضافه بر روی کولرها به در خواست مشتری وجود دارد

الف)دستگاه تنظیم درجه دمای خاص مورد نیاز (ترموستات).

ب)نصب دستگاه اینورتر جهت کنترل دور الکترو موتور ( ورودی تکفاز به سه فاز و سه فاز به سه فاز).

ج) نصب چرخ جهت جابجایی آسان.

د)نصب توری بر روی پدهای سلولزی جهت امنیت ودوام بیشتر پدها.

ی)رطوبت ساز با نازل های ژاپنی جهت پایین ترآوردن دما در گلخانه ها

 کولر صنعتی ۲۴۰۰۰ شرکت صنایع تهویه پارس سعید مفتخر بوده است تا همانند ۹ سال گذشته با شرکت ها، صنایع و ادارات مختلفی همکاری داشته باشد و رضایت مشتریان خود را به طور کامل جلب نماید.

از برخی نمونه های اجرائی این محصول توسط شرکت صنایع تهویه پارس سعید به موارد زیر اشاره داشت:

شرکت محترم پارس ایـــزوتوپ – سازمان انرژی اتمی ایــران – آشیانه هواپیمائی ماهان/ شرکت محترم صنعت آفرین ماهان – مجموعه رستوران های ارکیده جاده چالوس و شهریار – شرکت محترم توسعه نیشکر و صنایع جانبی – نمایشگاه دائمی دکوراسیون داخلی هارمونی  – مجموعه کارخانجات اگزوز سازی میثاق – نمایشگاه دائمی مبل و دکوراسیون صانع – شرکت محترم کاسپین پلاستیک آریا – شرکت محترم سلامت گوشت ماهی – شرکت محترم صنایع چوب علی نیا – شرکت محترم توسعه نیشکر اهواز – شرکت محترم آحاد صنعت اهواز – شرکت محترم پریان پلاس تبریز – شرکت محترم هور سپهر سامان – شرکت محترم کاسپین کوهدشت – شرکت توربین سازی مپنا توگا – شرکت محترم هواپیمایی کیش – شرکت محترم آماده لذیذ(الیت) – شرکت لبنیات آرامش پایتخت – شرکت محترم ماریان چاشنی – شرکت محترم هامون مبدل – اداره کل دارائی استان البرز – مجموعه انبار های شریعت – شرکت محترم هربی فارمد – شرکت محترم فولاد کرمان – شرکت محترم بهار ماشین – شرکت محترم شبرنگ فام – شرکت محترم توان افزار – شرکت محترم تشک رویا – شرکت محترم کیمیا پلیمر- مجتمع محترم قارچ درین – مجتمع محترم قارچ راش – شرکت محترم کابل متال- – شرکت محترم گاما تینر – مجتمع محترم قارچ بیتا – حسینیه انصار الحسین – سازمان حج و زیارت – مجتمع تجارت کیش – تالار پذیرایی آپادانا

سوالات متداول در خصوص کولر صنعتی ۲۴۰۰۰ :

 • دلیل پیشنهاد اینورتر بر روی کولرصنعتی چیست؟

در هنگام خرید کولرصنعتی مسئولین فروش ما تهیه اینورتر را نیز به مشتریان خود پیشنهاد میدهند زیرا که با تعبیه اینورتر و تابلو برق بر روی کولر صنعتی میتوان با کنترل دور دستگاه برودت سنگینتری را به محیط تزریق کرده و دسیبل صدایی را پایینتر آورد و مصرف انرژی را به طور چشمگیری کاهش داد.

 • مزیت استفاده از پد های سلولزی نسبت به پوشال های معمولی در کولرصنعتی چیست؟

استفاده کردن از پد سلولزی در این وسیله به جای پوشال کولرصنعتی جهت برودت هر چه بیشتر هوا مفید واقع می شود که خود باعث سه مزیت بسیار مهم در آن می گردد :

الف)داشتن سطح تبخیر حداقل۴تا۵ برابر پوشالهای کولر صنعتی به علت داشتن سطح ناصاف ومواج جهت خنکی و برودت زیاد.

ب)دارای۵ برابردوام بیشتر نسبت به پوشالهای کولر معمولی یعنی اگر عمر مفید یک پوشال کولرمعمولی ۱ سال محاسبه شود عمر مفید پد سلولزی ۵ سال تخمین زده می شود.

ج) پوشالهای کولرمعمولی بعد از مدتی به علت آهک موجود در آب وگرد وغبار موجـود در هوا اشباع شده و کارایی خود را از دست می دهند وخنکی لازم را ندارند و به ناچار تعویض می شوند ولی پد های سلولزی با گذشت مدت زمانی از استفاده آنها و ایـجاد لایه آهک و گرد وغبار روی سطح آنها به علت ایجاد سطح تبخیر بیشتر بازده و راندمان بیشتری خواهند داشت.

 • آیا کولر صنعتی ۲۴۰۰۰ شرکت صنایع تهویه پارس سعید برای نصب نیاز به کانال کشی دارد؟​

کولر های صنعتی ۲۴۰۰۰ شرکت صنایع تهویه پارس سعید به سبب آنکه تیپ فن های تعبیه شده در آن از نوع آکسیال و دارای سطح مقطعی به قطر ۱۲۰ بوده، حجم هوای ورودی بالایی را به ظرفیت ۴۰۰۰۰ متر مکعب با فشار و سرعت پایین وارد سوله ی شما خواهد کرد بطوری که سوله ی شما بطور یک ابر کانال عمل میکند. از این رو این تیپ از کولر ها نیازی به کانال کشی ندارند که خود از مزیت های قابل اشاره ی این محصول بوده که برای جلوگیری از هرگونه افت فشار حاصل از حرکت هوا در کانال کشی و بالا بردن هر چه بیشتر راندمان لحاظ گشته بلکه به صورت مستقیم دهنه ی خروجی هوای آن به سالن متصل میگردد. برای سوله ها همچنین پیشنهاد میگردد که این کولر ها در دریچه ای که در جداره ی بیرونی سوله قرار گرفته  به طور مستقیم تعبیه گردد که نیازی به زانویی هم ایجاد نشود. زیرا که هرنوع از کانال کشی به سبب افت فشاری که ایجاد میکند مقداری از راندمان دستگاه می کاهد.

با توجه به حجم هوای بالا و فشار و سرعت کم این جریان هوایی ایجاد شده قابلیت عملکرد اپراتور به راحتی در محیط مطلوب فراهم میشود. این شرکت همچنین پیشنهاد میکند تا کولر های صنعتی ۲۴۰۰۰ حداقل در ارتفاع ۴ متری سوله در جداره ها تعبیه گردد تا هیچ اذیتی متوجه اپراتور ها نگردد.

کارخانه صنایع تهویه پارس سعید
درباره شرکت صنایع تهویه پارس سعید بیشتر بدانیم

مجموعه صنایع تهویه پارس سعید در سال ۱۳۷۵ به منظور فعالیت در زمینه محاسبه، طراحی،تولید سیستم های تهویه مطبوع توسط جناب آقای مهندس امیر سعید مالکی تاسیس گردید.و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت  در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین و مهندسین و دانش پژوهان عالی رتبه صنایع تهویه پیموده است

 همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر کشور می باشد.هم اکنون این مجموعه شامل ۸ واحد جداگانه طراحی، تحقیق و توسعه و ساخت، خدمات پشتیبانی، تعمیرات و نگهداری، فروش و ارتباطات با مشتری، کارشناسان فنی و مشاوران،کارشناسان سایت و امور تبلیغات می باشد.افزایش رقابت و انگیزه بقاء بسیاری از سازمانها را بر آن داشته که فعالیتهای خود را بر تولیدات متمرکز کنند. که این امر مستلزم سرمایه گذاری در تحقیقات و ایجاد نوآوری های تکنولوژیک می باشد.انجام تحقیقات و پژوهش ها با هدف حمایت از نو آوری صورت می گیرد

 •  صنایع تهویه پارس سعید در واحد تحقیق و توسعه همواره به دنبال فعالیتهایی از قبیل ارتقاء کیفیت محصول، طراحی محصول جدید،کسب دانش فنی برای تولید و غیره می باشد.مجموعه تهویه پارس سعید با سابقه ۲۳ ساله همواره با داشتن تجهیزات و دستگاه های مدرن و پیشرفته وکادری مجرب و ماهر در زمینه ساخت و طراحی محصولات جدید آماده همکاری با مشتریان گرامی می باشد.بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردی حاکم در دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولید ، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای شرکت صنایع تهویه پارس سعید و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.
 • دارنده دو گواهینامه استاندارد بین المللی ذیل در زمینه تولید انواع مجموعه های سیالاتی و تهویه مطبوع و ساخت تجهیزات کارخانجات تولید و پرورش قارچ خوراکی از شرکتTUV-ICB می باشد.
 •  ISO 9001:2008   استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت
 •  CE  MARKING    استاندارد کیفیت محصول در اروپا
 • دارای تاییدیه مرکز توسعه  مکانیزاسیون جهاد کشاورزی
 • همچنین دارنده لوح تقدیر و تندیس :
 •  همایش یکصد مدیر برتر صنعت و تجارت ایران
 •  کنگره ملی یکصد مدیر برتر ایران
 •  همایش جایزه ی مدیریت ایران
 •  یادبود و سمینار بین المللی مدیریت راهبردی کسب و کار( (MBA) می باشد.
 •  لوح تقدیر از کارآفرینان و پیشکسوتان ضمن گرامیداشت روز اصناف
 •  تندیس حمایت از صنایع در هفته دولت
گواهینامه ها و تندیس ها
کارخانه صنایع تهویه پارس سعید
کارخانه صنایع تهویه پارس سعید
کارخانه صنایع تهویه پارس سعید
کارخانه صنایع نهویه پارس سعید
 • دارنده دو گواهینامه استاندارد بین المللی ذیل در زمینه تولید انواع مجموعه های سیالاتی و تهویه مطبوع و ساخت تجهیزات کارخانجات تولید و پرورش قارچ خوراکی از شرکتTUV-ICB می باشد.
 • ISO 9001:2008   استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت
 • CE  MARKING    استاندارد کیفیت محصول در اروپا
 • دارای تاییدیه مرکز توسعه  مکانیزاسیون جهاد کشاورزی
دارنده لوح تقدیر و تندیس
 • همایش یکصد مدیر برتر صنعت و تجارت ایران
 •  کنگره ملی یکصد مدیر برتر ایران
 •  همایش جایزه ی مدیریت ایران
 •  یادبود و سمینار بین المللی مدیریت راهبردی کسب و کار( MBA) می باشد.
 •  لوح تقدیر از کارآفرینان و پیشکسوتان ضمن گرامیداشت روز اصناف
 •  تندیس حمایت از صنایع در هفته دولت.
کارخانه صنایع نهویه پارس سعید
کارخانه صنایع نهویه پارس سعید
کارخانه صنایع تهویه پارس سعید
کارخانه صنایع تهویه پارس سعید
کارخانه صنایع تهویه پارس سعید
کارخانه صنایع تهویه پارس سعید
فهرست